VAG miesiąca według VSK

konkursy organizowane dla forumowiczów VSK.pl
Regulamin forum
1. Aby uczestniczyć w konkursch należy być aktywnym uczestnikiem forum VagSieKreci.pl
2.

VAG miesiąca według VSK

UNREAD_POSTprzez Papluch » 18 Gru 2015 14:45

Zaczynamy z konkursem na VAGa miesiąca według Vag Się Kreci

Co miesiąc będziemy wybierać zdjęcie na Vaga miesiąca, w grudniu wybieramy VAGa na styczeń itd....
Zgłoszenia przyjmujemy meilowo po adresem KONKURS-VSK@CF-L.PL w tytule należy wpisać konkurs i miesiąc na jaki będzie głosowanie
W treści meila podajemy nick z forum i załączamy jedno zdjęcie w możliwie najlepszej jakości i rozdzielczości . Wiadomości z więcej niż jednym zdjęciem lub bez, innym tytułem i bez nicku w treści nie będą brane pod uwagę.

Zdjęcia wysyłamy od 10 do 24 dnia miesiąca konkurs będzie startował 25 i trwał do ostatniego dnia miesiąca.

Głosować będzie można w ankiecie tajnej na forum 1 użytkownik 1 głos

Użytkownik który wygra w danym miesiącu nie będzie mógł brać udziału w konkursie z tym samym autem w ciągu roku.
Z VAGów miesiąca będzie wybierany na koniec VAG roku według VSK. Wygrane zdjęcia będą opublikowane w kalendarzu na rok następny w miesiącu jakim wygrał :) Zdjęcie które wygra będzie wstawione jako tło na Facebooku

Czekamy na wasze zdjęcia!;)
Mój Passat_________________Moje Vento
ImageImage
Kliknij w zdjęcie i zobacz co pomodziłem :D
Awatar użytkownika
Papluch

Imię: Rafcio
Marka: VW
Model: Golf/Passat/Vento/Touareg
Wersja: MK1, B5

Wróć do Konkursy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Wszelkie prawa zastrzeżone przez vagsiekreci.pl
Style by Webdesign Modification by vagsiekreci.pl phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group